+ Yorum Gönder
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye

  SWAT 3: Elite Edition İzlenim

  Rainbow Six tahtından mı oluyor? Göreceğiz.. Sierra SWAT 3'ü yayınladığında herkes çok etkilenmişti, kolay bir arayüz, etkileyici grafikler ve size "Bir SWAT operasyonunun içindeyim!" dedirtecek kadar gerçekçi bir oyun. SWAT 3, serinin önceki oyunlarından çok daha iyiydi. Ama önemli bir eksiği vardı, multiplayer desteği vermiyordu.. Sierra bu yüzden o kadar eleştirildi ki, alelacele bir patch hazırlayıp dağıttı, bu patch oyundaki 16 görevin de multiplayer olarak oynanabilmesini sağlıyordu. Ve şimdi, Sierra belki de en başta yapması gerekeni yapıyor, 6 yeni görev ve tam bir multiplayer desteği veren bir add-on (ek paket) yayınlamaya hazırlanıyor.. Aslında bu add-on'un ismi artık Battle Plan değil, Sierra kısa bir süre önce ismi "SWAT 3: Elite Edition" olarak değiştirdiğini duyurdu. İsmi Battle Plan veya Elite Edition, çok güzel bir şey olacağa benziyor..
  Ek paket, 6 yeni görev ve multiplayer desteği ile geliyor, yani toplam 22 görevi single player veya multiplayer olarak oynayabileceğiz. Multiplayer oyun en fazla 10 kişiye kadar destek veriyor ve oyuncular SWAT elemanı veya terörist olmayı seçebiliyor. Terörist olursanız (ki olacaksınız, kim bu fırsatı kaçırır ki?) takım arkadaşlarınıza verdiğiniz komutların değiştiğini göreceksiniz, örneğin bir SWAT elemanının "Kilidi aç" komutu, teröristleri oynarken "Şu kahrolası kilidi hallet!" olacak.. Ayrıca teröristlerin SWAT elemanlarının kullanamadığı bazı silahları kullanabilme imkanı olacak (Efendim? Biri Counter Strike mı dedi?). Bir takımı seçip bilgisayar kontrolündeki AI'lara karşı oynayabileceğiniz gibi, klasik deathmach karşılaşmaları da yapabileceksiniz. Tüm bu imkanları sunan Elite Edition, ücretsiz olarak dağıtılacak ama sadece orijinal oyunun sahiplerine..
  Peki yeni 6 görev neyle ilgili? İşte teröristlerin işini bitireceğiniz 6 yeni mekan:
  • Hollywood'daki bir malikane. Bir banka soyguncusu evde saklanıyor ve teslim olmayı reddediyor.
  • Chang's Chinese Theater. Üçüncü Dünya Ülkelerinin liderleri, Los Angeles'ın ileri gelen işadamlarıyla güzel güzel film seyrederken teröristler ortama dalar ve..
  • L.A. Metro. Metroya teröristler dadanmış. SWAT 3'ün kanalizasyonlarda geçen son görevine benziyor..
  • City Of Angels Hospital. Teröristler bir hastanenin acil servisindeki herkesi rehin almış.
  • AMC Building. Delinin teki binaya girip herkesi öldürmeye başlamış. İşe SWAT karışınca da öldürmekten vazgeçip rehin almaya karar vermiş..
  • Whitman Airport. Teröristler bir uçağa zehirli gaz koyup Los Angeles üzerinde boşaltmayı düşünüyorlar. Siz işe karışınca hemen vazgeçecekler tabii..
  Şimdiye kadar heveslenmediyseniz, bir de şunu dinleyin: SWAT 3'ün eksikliklerinden biri de, silah çeşidinin sınırlı olmasıydı. Rainbow Six'te tonlarca silahı gördükten sonra yalnızca üç dört tane silahın arasından seçim yapmak hiç hoş bir şey değildi. Bu eksiklik de Elite Edition ile kapanıyor ve tonla silah çeşidi geliyor: HK Mark 23, M4A1, Steyr AUG., Glock, AK-47.. Hemen her silaha bir şeyler ekleyebiliyorsunuz: Sniper dürbünleri, gece görüş sistemleri, lazerli hedef bulucular, susturucular.. Ayrıca her silahın iki farklı mermisi var: Sayıca daha çok olan standart mermiler ve daha güçlü ama sayıları daha az olan alternatif mermiler. Giysi seçenekleriniz de çoğaltılmış: Kamuflaj desenli sürüyle giysi eklenmiş, 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: SWAT 3: Elite Edition İzlenim

  Muhteşem 3 boyutlu takım bazlı taktik çarpışma simülasyonu. Los Angeles, 2005.

  hileler
  watlord - Takım yenilmez olur
  Biggerpockets - Sonsuz Cephane
  Doubleshot - Daha hızlı atış
  Noshades - Gece görevinde etraf parlar
  Johnwoo - Daha yavaş oyun
  Iamleet - Görevi kazanırsınız
  Whosyourboss - Birimler emirlerinizi dinlemez
  Hotstuff - Düşmanlar daha zor ölür
  Rabies - Katil fareler ortalıkta cirit atar
  Justin - Düş manlar asla kaçmaz
  Casual - Yaz kıyafetlerini giyersiniz
  Quit - Oyundan direkt çıkarsınız+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi