+ Yorum Gönder
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: mta ya nasıl kayıt olunur

  MTA SanAndreas
  MTA San Andreas nedir ?

  MTA San Andreas, Sa:mp gibi online bir oyundur. MTA'nın açılımıda Multi Theft Autodur.MTA San Andreas tam olarak 20 Haziran 2009 yılında çıkmıştır. İlk olarak FreeRoom serverleri olmuştur. Sonra DM yani Death Match serveri çıkmıştır ve aradan 1 ay geçtikten sonra DD yani Destruction Derby çıkmıştır. MTA San Andreas'ın 1.0.2 versionunda Role Play çıkmıştır.
  MTA San Andreas, Sa:mp'a çok benziyor neden ?

  MTA San Andreas'ın yapımcısı tarafından atılan çalışanlar inatlık olsun diye Sa:mp kurmuşlardır. Sa:mp'ı kötülemiyorum..
  Death Match nedir ?

  DM, serverdeki kişilerin birbirleriyle yarıştığı andır. DM tam yarışmak değildir. Hunter aracı yani GTA'Daki şifresiyle "ohdude" aracı map'ın sonunda oluyor. Hunter'i alabilirseniz sizin kazanma avantajınız artıyor. Hunter alarak diğer oyuncuları hunter almadan vuruyorsunuz.
  Destruction Derby nedir ?

  DD, oyuncuların ince bir alanda yani bu alanda birbirlerini düşürmeye çalşıyorlar. Ama DM'den farkı da şudur ; DM'de oyuncuların kullandığı araçlar birbirlerinin içinden geçmeye çalşıyorlar. DD'de birbirlerine deyebiliyorlar.
  FreeRoam nedir ?

  FreeRoom, oyuncuların birbirlerini öldürmeye çalıştıkları alandır fakat sadece öldürmek değil. "F1" tuşu ile ekranınızın sol kenarına pencere gelir. Bu pencereden Skin'lerinizi ayarlayabilir araç indirebilirsiniz ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
  MTA San Andreasta Türk Serveri var mıdır ?

  Evet, MTA'da türk serveri bulunuyor. MTA'daki ilk Türk serverini açanda Suat'tır. Suat'ın açtığı serverin adı da MTA-TR'dir. Oyundaki adı da Deviler pek girmiyor. Suat, 1 server yetmemiş gibi 4 server açtı bunlar; MTA-TR Death Match / Race , MTA-TR FreeRoam, MTA-TR Destruction Derby ve MTA-TR Destruction Derby Death Match Race'dir.
 3. 3
  Ziyaretçi

  Cevap: mta ya nasıl kayıt olunur

  ya nasıl kurulcak 4. 4
  Ziyaretçi

  Cevap: Mta ya nasıl kayıt olunur

  Mta açmama yardımcı olunuz

+ Yorum Gönder
mta san andreas nasıl üye olunur,  mta san andreas nasıl kayıt olunur,  mta nasıl kayıt olunur
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi