+ Yorum Gönder
 1. 1
  Ziyaretçi

  Uğur Arslan Evli Mi Evliyse Kaç çocuğu Var

  Ugur arslan evli mi evliyse kac çocuğu var kısaca bilgiler paylaşabilir misiniz ? 2. 2
  HauptSchule
  Üye

  --->: uğur arslan evli mi evliyse kaç çocuğu var

  evet evli, aşağıda bir röportajından kesit görebilirsiniz ;)
  ama çocugu olup olmadığına dair bir bilgim yok :(

  Önce Deniz Feneri ardından ise şiir albümleri ile birçok insanın beğenisini toplayan, hatta albümleri 300 binin üzerinde satış rakamlarına ulaşan Uğur Arslan, İslami kesimin kendisini daha fazla sahiplendiğini ve benimsediğini söylüyor. “Türbanlıların beyaz atlı prensi oldum” diyen Arslan, evlendiği için bazı bayan hayranlarını üzdüğünü de itifar ediyor. Arslan, “Evlenmemle birlkte önce çok üzülenler oldu ama sonra enteresan bir şekilde ilgileri, sevgileri daha da yoğunlaştı bana karşı” diyor.

  GİZLİ EVLİLİK YAPMADIM
  Çok sessiz sedasız evlendiniz. Bunu hayranlarınızı üzmemek adına mı yaptınız?


  Ben sessiz sedasız bir evlilik yapmadım. Sadece evlenirken çok gürültü çıkarmadım. Çırağan Sarayı’nda medyanın huzurunda bir nikah olmadı benimki. Ama sakladığım bir şey de değil kesinlikle. Bilakis bayan hayranlarımın çoğu bunu biliyor. Önce çok üzülenler oldu ama sonra enteresan bir şekilde ilgileri, sevgileri daha da yoğunlaştı bana karşı. Eşim de bu konuda çok anlayışlı çok aydın bir hanım. Bazen kızdığı şeyler de oluyor ama. Neden kendilerini bu kadar çok kaptırdıkları için hemcinslerine şaşırıyor zaman zaman. Ama onun dışında asla hayranlarımın ilgisiyle ilgilenmez. Hayran mektupları, mesajlar veya onların bana karşı yakın alakaları şu ana kadar eşimle aramızda bir sorun yaşanmasına neden olmadı. Bu eşimin kendine ve bana olan güveniyle çok ilgili bir şey. Aksine bana olan ilginin artması onun da hoşuna gidiyor, çünkü bu aynı zamanda onun da başarısı sayılıyor.

  Evlenmeden önce cebim delikti
  Açıkçası evliliğin bana bu kadar faydalı olacağını bilmiyordum. Keşke daha önce cesaret etseymişim. Evlilik beni olumlu yönde değiştirdi. Mevcut düzenim tabii ki değişti. Artık iki kişilik düşünüyorsunuz. Bir iş yapmaya kalktığınızda iki kişilik organize oluyorsunuz. Ama ben şanslı bir adamım. Eşim çok anlayışlı ve yetenekli bir kadın. University of Texas Uluslararası İşletme mezunu. Başarılı bir iş kadını. En önemlisi bana hayran değil. Bu gerçekten benim için bir şans. Hatalarımı çok çabuk görebiliyor, eleştiriyor, düzeltiyor. Dış görünümümde bile ciddi bir değişim oldu aslına bakarsanız. Daha bakımlı, daha şık, daha canlı giyiniyorum eşim sayesinde. Onunla tanışmadan önce cebim de çok delikti. Çok savurgandım. Asla para tutamazdım. Şimdi daha kontrollüyüm. :onay:
 3. 3
  Ziyaretçi

  Cevap: uğur arslan evli mi evliyse kaç çocuğu var

  cooooooooo guzellllllllll veeee mutluluklar dilerimmmmmm 4. 4
  Ziyaretçi

  Cevap: Uğur arslan evli mi evliyse kaç çocuğu var

  Hayatınızda mutlullukkk lar dilerim abim

 5. 5
  Ziyaretçi
  Sizi cok begeniyorum.Hayatanyzda basarilar mutluluklar diliyorum

 6. 6
  Ziyaretçi
  Evet evli hatta iki çocuğu var ve biri kız dıgeri erkek uğur beyi çok beğeniyorum ona hayatında başarılar diliyorum♥

+ Yorum Gönder
uğur arslan kaç çocuğu var,  uğur arslan evlimi,  ugur arslan evlimi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi