+ Yorum Gönder
 1. 1
  hdursun
  Yeni Üye

  Dershane, okul ve öğretmenler için programlar

  dershane, okul ve öğretmenler için programlar

  [URL="http://www.teknosinav.com"]www.teknosinav.com[/URL]

  Tüm modülleriyle toplam 3,2 MB boyutundaki bu programı, birkaç saniye içinde bilgisayarınıza kurduktan sonra genel tanımlardan logonuzu değiştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen ardından Servis - lisans menüsünü kullanarak kurum isminizi de programa giriş yapabilirsiniz. Buradaki lisans numaraları programın yalnızca Deneme Sınavları bölümünü ilgilendirmektedir.
  Bilgi Yarışması Programı : Projeksiyonla duvara yansıtarak sınıfları veya grupları yarıştırabileceğiniz bir programdır. Puanlara göre otomatik grafik oluşturma, geri sayım sayacı, sabit veya doğru sayısına göre puanlama, istenilen formatta sorular ve daha birçok özelliği bu programda bulabilirsiniz. Şu anki son versiyonda maksimum yarışmacı sayısı 4 den 6 ya çıkarılmıştır.
  Okul zil programı : Kullanımda hiçbir kısıtlama yok. Gerek ayarlamalar, gerekse kullanım kolaylığı ve görsellik olarak tam olarak işinizi görecektir. Öğretmen, giriş ve çıkış zilleri için farklı melodiler kullanabilir, melodi olarak kullanacağınız MP3 dosyaları için de saniye ayarlaması yapabilirsiniz
  Birebir etüd programı : Okul veya dershanenizdeki öğretmen ve öğrencilere, hiçbir karışıklık olmadan tüm birebir atamalarını yapabilirsiniz. Yapılan birebir atamalarının ardından, öğretmen ve öğrenciler için otomatik olarak oluşturulan birebir tabloları oldukça kullanışlıdır. Yıllardır hiçbir hata vermeden kullanımda olan bu programı, birebir eğitim veren tüm okul ve dershaneler için özellikle tavsiye ederim.
  Öğrenci takip programı : Programı kullanmadan önce ilk olarak tüm öğrenci kayıtları programa giriş yapılmalıdır. Öğrencilerin fotoğraf ve tüm kimlik bilgilerinin yanı sıra, adres, telefon ve veli ve ailevi bilgilerini de takip edebilirsiniz. Esnek raporlar bölümünde sayısız koşulda sayısız öğrenci listesinin alabilir, gerektiğinde bu listeleri Excel e aktarabilirsiniz.
  Devam – devamsızlık programı : Kurumunuzun eğitim durumuna göre, “Tam gün”, “sabah – öğle” veya isterseniz “Ders bazında devamsızlık” seçenekleriyle oldukça esnek bir devam takip programıdır. Her türlü devamsızlık raporları da mevcuttur.
  Yıllık plan modülü: Her şey otomatik, yalnızca tarihleri, okul adı ve öğretmen girişi yapınız, en güzel sayfa dizaynıyla planınız hazır. Bundan sonraki yıllar sadece tarihleri değiştirin yeterli.
  Esnek İş günü takvimi programı : Tek sayfalık çizelge şeklinde değil, bu iş için özel yazılmış, başlangıç tarihini ve renklendirilecek tarihleri kendinizin girebileceği çok özel bir program
  Sınav tarihleri çizelgesi : Okullar için, yazılı tarihlerini girerek hem öğrenci hem de öğretmenlere sınav tablosunu otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
  Öğretmen not giriş programı : Girmiş olduğunuz yazılı notlarının, not sayısına göre ortalamasını hesaplayan, alt derslerin de yüzdelik katılımıyla ortalamalarını kolayca hesaplayabileceğiniz bir program.
  ÖSS - OKS puan hesaplama : Doğru ve yanlışları girerek paunları hesaplayabileceğiniz bir program. Katsayıları da istediğiniz şekilde değiştirme olanağı var.
  Demirbaş Programı : hem demirbaş takibi yapabilir, hem de duvara astığınız demirbaş tablolarını yazıcıdan çıkarabilirsiniz.
  Kütüphane programı : Şuanda yalnızca barkod okuyucu bölümü eksik, Kütüphanenizdeki kitapların takibini ayrıntılı olarak yapabileceğiniz bir program.
  ÖSS - OKS - YDS Optik sınav değerlendirme : Her türlü optik okuyucu veya tarayıcıya birkaç dakikada uyarlanabilir. Her türlü liste, öğrenci sınav sonuç belgesi ve sınav analizi mevcuttur. 2. 2
  yozkas
  Üye

  --->: dershane, okul ve öğretmenler için programla

  payaşım için teşekkürler, indirdim ama daha bakmaya fırsatım olmadı, umarım faydalı olur. eğitimle ilgili paylaşımlara devam 3. 3
  kursevdo
  Üye

  --->: dershane, okul ve öğretmenler için programlar

  tşk ettim paylaşım için 4. 4
  W!CTOR
  Yeni Üye

  --->: dershane, okul ve öğretmenler için programlar

  paylaşım için thanks

 5. 5
  asi_zuzu
  Yeni Üye
  çok saol kardeş ya o sitedeki programlar çok faydalı...;);)

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi